Kim jesteśmy?

Inspiracją do stworzenia eat me były naturalne i zdrowe dania gotowe dostępne na rynkach zachodnich. Produkcja eat me ruszyła na początku 2011 roku jako pierwsza tego typu w Polsce.

Jak to robimy?

Dania i zupy eat me przygotowujemy bez dodatku substancji konserwujących, a jedynie z naturalnych, starannie wyselekcjonowanych składników, ziół i przypraw. Do gotowania podchodzimy tradycyjnie. Nasze dania przyrządzamy jak w domowej, dużej kuchni. Zamiast konserwantów i pasteryzacji stosujemy niską temperaturę przechowywania oraz nowoczesną technologię pakowania MAP. W praktyce oznacza to, że z opakowania usuwane jest powietrze atmosferyczne, a po uzyskaniu próżni wtłaczany jest obojętny gaz odpowiednio dobrany do rodzaju pakowanego produktu, niewchodzący w reakcje z daniem bądź zupą. W ten sposób wytwarzana jest atmosfera ochronna, która w połączeniu z niską temperaturą przechowywania przedłuża termin przydatności do spożycia bez użycia substancji konserwujących.

Gdzie kupić Nasze produkty?

Dania i zupy eat me są dostępne w wielu popularnych sieciach handlowych. Nasze obiady można również znaleźć w mniejszych sklepikach zarówno w centrach miast jak i na małych osiedlach. Reprezentanci handlowi eat me działają na terenie miast i okolic: Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Łodzi, Bydgoszczy, Torunia, Lublina, Katowic, Trójmiasta oraz Otwocka, stale rozwijając obszar dostępności produktów eat me.